Jesteśmy agencją reklamową zajmującą się szeroko pojętą komunikacją marketingową.

W zakresie obsługi IT od kilkunastu lat współpracujemy z firmą Netrax. Dostarcza nam ona wysokiej jakości dostęp do Internetu, a także świadczy usługi w zakresie VOIP, administracji sieci, hostingu serwerów wirtualnych oraz administracji i serwisu serwerów fizycznych. Dodatkowo, Netrax zapewnia naszej firmie tworzenie kopii zapasowych, z możliwością umieszczenia kopii zapasowych danych krytycznych w odrębnej lokalizacji. W ostatnim czasie firma Netrax wdrożyła i przetestowała dedykowaną dla MediaLab przestrzeń dyskową 50 TB w chmurze.

Współpraca z firmą Netrax oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i zaufaniu. Wielokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o wysokim profesjonalizmie, eksperckiej wiedzy, dostępności i reaktywności pracowników tej firmy. Zawsze mogliśmy liczyć na kompetentną analizę naszych oczekiwań oraz propozycję rozwiązań i usług adekwatnych do naszych potrzeb.

Mamy pewność, że stabilność łączy internetowych oraz bezpieczeństwo naszych danych i zasobów sieciowych są we właściwych rękach. Szczerze polecamy usługi firmy Netrax wszystkim poszukującym w tym zakresie rzetelnej i profesjonalnej obsługi.

Zbigniew Rożenek, Prezes i współwłaścicel Medialabu
http://www.medialab.pl/